Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Czekają na Ciebie wyzwania, ale i liczne przeszkody! Twój obszar zawodowy otrzymuje energie Słońca od 1. do 23., Merkurego do 6. i Wenus od 1. do 13.: to wystarczy, aby podkreślić Twoje umiejętności, ale także pokazać Twoje znaczenie wśród współpracowników. Działaj z dyplomacją i odpowiednio waż słowa. Zwłaszcza, że Merkury od 7. służy Twoim relacjom, zatem w razie potrzeby znajdziesz wsparcie u swoich kolegów. Użyj swojej siły charakteru i bojowego nastawienia, a Mars pomoże Ci za wszelką cenę. Twoje zachowanie jest ważne i może decydująco wpłynąć na Twoje plany. Zadaj sobie dobre pytania, a otrzymasz właściwe odpowiedzi. Po 23. Twoje projekty nabiorą siły rozpędu zwłaszcza że Jowisz znacząco uaktywni Twoje relacje (zwłaszcza w drugiej dekadzie), możliwy jest duży awans. Życie rodzinne będzie musiało zejść na drugi plan, zwłaszcza przed 20.

Miłość

13. Mars i Wenus zaszczepiają w Tobie ogromną namiętność i ognisty temperament. Jesteś zdecydowany, by zmienić coś w swoim życiu uczuciowym. Twoje pragnienia będą silne i wyjątkowo wyraźne. Dążysz do zalegalizowania dobrze funkcjonującego związku lub Twój partner poważnie o tym myśli: otwórz się na dialog!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc pod wieloma względami wygląda interesująco. Daj się w końcu ponieść emocjom, nawet jeśli trochę Cię destabilizują. Pokaż najlepszą wersję siebie.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko