Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Październik 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Paradoksalny miesiąc: liczne spotkania z przyjaciółmi i poszukiwanie własnego ja! Rzeczywiście, energie Wagi (Słońce od 1. do 23., Merkury do 6. i Wenus od 15.) wpływają na Twoje relacje ze światem, emocjami i uczuciami. Nie pozbawiaj się ich, to ważna część Ciebie. W tym okresie Pluton mógłby pomóc Ci jeszcze bardziej powiększyć grono bliskich dla Ciebie osób. Przez cały miesiąc Mars wywołuje emocje, które z pozoru wydają się nieszkodliwe, lepiej jednak pozostań czujny. Czy w tym miesiącu spotkasz jakąś troskliwą duszę? Merkury w Skorpionie od 7. do 29. (i w duecie z Marsem) zachęca do refleksji przed podjęciem konkretnego działania. Skup się na swoim umyśle, aby zrozumieć jego prawdziwe potrzeby. Możliwe jest małe zamieszanie w Twoim domu. Pod koniec miesiąca: przygotuj się na zmiany!

Miłość

Od 1. do 13. Wenus ułatwia życie zawodowe, a następnie towarzyskie. Innymi słowy, Twoje sprawy emocjonalne nie znajdują się bezpośrednio w zasięgu wzroku tej planety. Jeśli chodzi o Marsa, to aktualnie nie pomaga Ci w urzeczywistnianiu Twoich pragnień. Dlatego w tym miesiącu nie chodzi tylko o miłosć: nacisk zostanie położony gdzie indziej!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc przyniesie trochę niespodzianek, ale kochasz zmiany! Przygotuj się, że czeka Cię parę prób i błędów. Twoja ognista natura musi się uspokoić i przygotować na atak Urana. Pozostań spokojny!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko