Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Horoskop dla Strzelec na Sierpień 2018

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Jowisz, Twoja symboliczna planeta, przejdzie do znaku Skorpiona. Może to popchnąć Cię do odkrycia dotąd niezbadanych przez Ciebie terenów. Poznasz rzeczy, które wcześniej były Ci wcześniej zupełnie nieznane albo odkryjesz pewne tajemnice. Oświetli Ci to drogę naprzód. Warto wsłuchać się w swoją intuicję, i podążać za nią bez wahania, zachowując przy tym zimną krew. Dobrze wiesz, czego naprawdę pragniesz i spotkasz w końcu ludzi, którzy pomogą wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze. Umocni Cię to w przekonaniu, że jesteś doceniany i kochany. Wreszcie zdasz sobie sprawę z tej oczywistości.

Miłość

Twoje życie miłosne może przeżyć w tym miesiącu dość nietypowe chwile. Pasuje Ci to jak ulał, ta dziwna atmosfera, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć, pozwoli Ci na odkrywaniu nowych lądów. Twoje dzienniki podróży wypełnione będą wielką historią, która otworzy Ci serce. 2 sierpnia potrzebujesz podzielić się swoimi emocjami, które będziesz umiał świetnie wyrazić.

Nasza rada dla Ciebie

Pewne wydarzenia dobiegają końca, a Ty zaczynasz nowy rozdziału. Być może będziesz przez jakąś chwilę zdenerwowany. Zaakceptuj swoje emocje, ale pozbądź się ich jak tylko możesz.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko