Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Sierpień 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Przejście Twojej symbolicznej planety do Twojego znaku zwiększy Twoje umiejętności uwodzenia oraz przyjemność z ziemskich pociech. Rzeczywistość wokół Ciebie jest pełna spokoju i przyjemności, a Twoje działania idą w parze z Twoimi potrzebami i uczuciami. Nareszcie przestajesz być zbyt wymagający: wobec siebie i wobec innych, nie omieszkasz pokazać tej zmiany innym. Zaprezentujesz im również swoją postawę pełną uroku osobistego i wdzięczności. Będziesz potrafił docenić osoby z Twojego najbliższego otoczenia, gdyż staną one na głowie, aby Cię zadowolić. Nawet kilka zasad, które bez przerwy powtarzasz, nie zakłócą spokoju w Waszym środowisku.

Miłość

Czeka Cię wiele interesujących dyskusji, zwłaszcza z nowo poznanymi osobami. Bez żadnego problemu potrafisz zrozumieć i wytłumaczyć. Relacje będą więc bardzo stabilne, co pozytywnie wpłynie na panującą atmosferę.Twoje życie rodzinne i miłosne odnajdzie idealną równowagę.

Nasza rada dla Ciebie

Wsłuchaj się w swoje uczucia i zakończ raz na dobrze obowiązki, które nie są już do niczego potrzebne. Nowe wyzwania czekają na horyzoncie, zaakceptuj więc te zmiany.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko