Dzisiaj, Poniedziałek 30 Listopad 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Sierpień 2019

Isabelle Fortes | 01/11/2020 - zmodyfikowano 30/11/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Koniec miesiąca może być trochę irytujący. Czujesz blokadę w działaniu, a przecież nie zamierzasz wracać do swoich dawnych ograniczeń. Nie martw się, jest to tylko tymczasowe działanie, ale które może okazać się niezwykle pozytywne, jeśli tylko zaakceptujesz reguły gry. Zmieni to Twój sposób widzenia na pewne sprawy, co otworzy przed Tobą nieznane dotąd drzwi. Wiesz, w jaki sposób mądrze wykorzystać nowe możliwości.

Miłość

Nawet jeśli pierwsze dni miesiąca mogą okazać się bardziej spokojne, a nawet bardziej introwertyczne niż zazwyczaj, wykorzystujesz w pełni te chwile wolności. Czujesz, że masz ochotę na zwolnienie tempa. Niebo Ci w tym pomoże, i całe szczęście, gdyż masz rację!

Nasza rada dla Ciebie

Intensywność w relacjach nie sprawi, że unikniesz wyborów, które są konieczne. Nie musisz jednak dokładać dodatkowego stresu, gdyż może to przestraszyć Twoje otoczenie. Pod koniec miesiąca obdarzysz na nowo swoim złotym sercem.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko