Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Sierpień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Mówisz „tak”, ale wszyscy wokół myślą, że tak nie jest. Pamiętaj, że śmieszy to tylko Ciebie. To prawda, że lubisz grać, nie myśląc o złych konsekwencjach, ale uważaj na kłopoty. Większość ludzi nie ma takiego samego poczucia humoru. Uwalniając swoją imulsywność i emocjonalną naturę, zwiększasz opozycyjne funkcjonowanie pewnej relacji. Może dzieje się tak dlatego, gdyż szukasz sposobu na działanie w bardziej wyzwolony sposób lub dlatego, że ciężko znaleźć Ci złoty środek. Niezależnie od odpowiedzi, pojawią się w końcu delikatne rozchmurzenia na niebie, wykorzystaj ten czas w pozytywny sposób.

Miłość

Czas na pewne deklaracje, masz wszystkie szanse po swojej stronie. Szkoda, że pewne wahania blokują Twoje działania. Jeśli postawisz na swoje mocne strony, łatwiej uda Ci się pójść do przodu. Fakt, że ciężko Ci „sprzedać” swoje atuty.

Nasza rada dla Ciebie

To silniejsze niż Ty, masz trudności w byciu gwiazdą wśród innych. Ale około 20 sierpnia i tak przyciągniesz wszystkie spojrzenia, co nawet Ci się spodoba. Zaakceptuj więc bycie czasami na pierwszym planie, chociażby podczas urlopu. Będziesz mieć dzięki temu wspaniałe wspomnienia.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko