Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Sierpień 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Gwiazdy zachęcają Cię do pójścia wyżej. Twoje uczucia i umysł są ze sobą mocno powiązane, a Tobie ciężko wyplątać się z przyjacielskich i miłosnych więzi. Masz ogromną potrzebę bycia wśród innych. Ciągnie Cię do grupy, poruszasz się wszędzie ze swoimi bliskimi, trochę jak roje pszczół. Dlaczego nie, w końcu mamy lato. Przyjemnością jest widzieć, jak się w tym odnajdujesz. Czujesz się kochany, wykazujesz się zrozumieniem i troską.

Miłość

Stopniowo odnajdujesz swoje miejsce. Bardziej słuchasz drugiej osoby, nie po to, aby ją poprawić, a p to, żeby zrozumieć. Przez długi czas zamykałeś oczy na wszelkie negatywne lub toksyczne relacje. Teraz to wszystko jest już za Tobą.

Nasza rada dla Ciebie

Uwzględnij swoje własne potrzeby, spróbuj wyrazić je swojemu otoczeniu. Wyraźne mówienie o swoich oczekiwaniach wpłynie na pewne zmiany wokół Ciebie. Pozwól sobie na pewne szaleństwa, poczujesz się lepiej.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko