Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Sierpień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi Cię to jednak w złość. Wolisz żarty niż obojętność. Wciąż jesteś często liderem zespołu – to Ty organizujesz imprezy i opowiadasz wszystkim dookoła, że to uwielbiasz. To w rzeczywistości Twoja druga natura. Masz w sobie mnóstwo energii i świetne umiejętności w przekonywaniu innych do swoich pomysłów. Zarówno w życiu miłosnym, jak i towarzyskim, nie tracisz żadnej okazji nowych doświadczeń.

Miłość

Trochę ambiwalencji w emocjach i uczuciach sprawia, że czujesz się nieswojo. Nieświadomie czujesz, że nie potrafisz się ustosunkować wobec pewnej sytuacji lub osoby. W okolicach 24 sierpnia spojrzysz na to w wyraźniejszy sposób.

Nasza rada dla Ciebie

Poświęć trochę czasu na zrozumienie swoich własnych granic, których za nic nie chcesz przekroczyć. Pamiętaj, aby nie robić niczego wbrew sobie, masz prawo na powiedzenie „nie”. Wprowadzenie pewnych granic w delikatny sposób sprawi, że będzies bardziej szanowany.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko