Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

W kwestii uczuć niezwykła dynamika i koncentracja, drogi Baranie! Nie stoisz w miejscu, więc zaplanuj wiele działań! W domu Mars podkreśli twoją naturalną radość. Aż do 22-go, Słońce w Lwie ulokuje się w sferze miłosnej: stara. Miłośc czy letni flirt? Od 6-go do 21-go, Merkury w Lwie będzie wspierał twoje marzenia i kontakty. W pierwszym tygodniu, Wenus w Bliźniętach, zapowiada spotkanie, a od 8-go do 31-go w domu pojawi się Miłośc ! Na twój społeczno-zawodowy status będą miały wpływ światowe tendencje, z wyjątkiem trzeciej dekady. We wrześniu nastąpią niewielkie korekty. Uran w Byku w Słońcu, w pierwszej dekadzie, zakradnie się do twojego portfela: oczekuj niespodzianek! Od 23-go Słońce i Merkury przybędą do Panny i przygotują cię do nadchodzącego upadku.

Miłość

To, co się dzieje w obszarze miłości, spowoduje, że będziesz rozgrzany, nie tylko z powodu gorącego powietrza. Aż do 7-go, Wenus w Bliźniętach z pomocą Marsa ułatwi ci podboje, skorzystaj z tego. Od 8-go, Wenus przyjdzie, by złagodzić atmosferę domu lub ocieplić relacje rodzinne. A może wyjazd na urlop ?

Nasza rada dla Ciebie

Stosunkowo przyjemny miesiąc, jeśli zdecydujesz się go mądrze spędzić! I choć z powodu wpływu Marsa twój sposób postępowania będzie nietypowy, będzie wymagał od czasu do czasu zdrowego i spokojnego rozwiązania. Dla Ciebie, ale także dla innych!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko