Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Zmieniająca się osobowość i uważność w stosunku do innych, to twój plan na ten miesiąc drogi Koziorożcu! Słońce i Merkury w Lwie, aż do 22-go, spowoduje, że przeanalizujesz swoje postępowanie, a twoje myśli będą krążyć wokół finansów i innych inwestycji. Jowisz, Saturn i Pluton dodają twojej osobowości powagę, głębię i wewnętrzną siłę, w ostatniej dekadzie. Uran w Byku zmieni stan twoich emocji? Aż do 7-go, Wenus przełamie codzienną rutynę i zadba o twoje zdrowie. Od 8-go do 31-go, ta piękna planeta, wchodząc w znak Raka, upiększy twoje życie małżeńskie lub prywatne. Dom i rodzina, pod wpływem Marsa w Baranie, będą areną sporów. Twoją rolą będzie łagodzić konflikty – odpuść, jeśli to konieczne. Od 23-go, Słońce i Merkury w Pannie, skłonią cię do zastanowienia się nad idealnym stylem życia. Zapowiada się ciekawy miesiąc!

Miłość

Od 8-go do 31-go, twoje uczucia będą wrastać, stawać się potężniejsze i zdecydowanie bardziej ci odpowiadać. Niezależnie od tego, czy masz kogoś, czy nie, energia Wenus w Raku zachęci cię do poszukiwania ciepła w domu, słodkości życia razem. Jesteś samotnikiem, ale nie lubisz samotności, to twój paradoks, nieodłączny dla całej ludzkiej natury!

Nasza rada dla Ciebie

Zadbaj o siebie w ten letni miesiąca niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach! Nikt poza tobą nie wie, co zapewni ci spokój i co sprawi, że poczujesz się lepiej. Wsłuchaj się w siebie.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko