Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2020 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Myśli związane ze społeczno-zawodowymi kwestiamii i głowa pełna pomysłów – oto, co cię czeka, drogi Skorpionie! Na wakacjach lub nie, będziesz chciał przemyśleć swoją karierę lub dalszą drogę życia aż do 22-go! Odpręż się trochę, wszystko nastąpi we właściwym czasie. Będąc w pełni sił witalnych, Mars w Baranie może popchnąć cię w stronę braku ostrożności, trzymaj umiar. Uran, przed twoją konstelacją, w twoim życiu miłosnym kontynuuje zadawanie pytań. Neptun, zawsze obecny w sprawach miłosnych, w drugiej dekadzie zaakcentuje twoją kreatywność i romantyzm, ukryte pod beznamiętną maską obojętności. Gromada planetarna w Koziorożcu obudzi twój umysł i pewność siebie, przyniesie powagę i odpowiedzialność. Od 23-go twoi przyjaciele będą Cię rozpieszczać!

Miłość

Energia Marsa przyniesiona do Barana będzie spożytkowana w celu uniknięcia konfliktu lub jakiegokolwiek wypadku. Twoje uczucia będą intensywne aż do 7-go, z odrobiną tajemniczości, która pasuje do twojej nieprzewidywalnej natury. Następnie od 8-go do 30-go nastąpi wyciszenie, twoje uczucia będą łagodniejsze, wyidealizowane. Niektóre wypady mogą być sentymentalne.

Nasza rada dla Ciebie

Odłóż na bok swoje obawy zawodowe, ten letni okres spowoduje, że tymczasowo zapomnisz o swoich wątpliwościach. Ciesz się potężną energią Marsa, aby zająć się jakimś męskim hobby lub sportem ekstremalnym. Twoja natura wymaga aktywności!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko