Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Duchowość i życie małżeńskie będą na pierwszym planie, drogi Strzelcu! Aż do 22-go, Słońce i Merkury w Lwie podkreślają twoją naturalną skłonność do siegania wyżej, a wszystko to przekracza granicę twojej rozległej wyobraźni! Z energii, która eksploduje pod wpływem Marsa w Baranie, najwięcej pożytku przyniesie twoim ukochanym i twoim dzieciom. Wenus w Bliźniętach, zwrócona twarzą do znaku, oznacza harmonię małżeńską lub intymną do 7-go, a potem intensywność emocji! W ostatniej dekadzie, Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu będą czuwać nad wyjaśnieniem spraw finansowych! Relacje w domu lub w rodzinie ulegną poprawie w drugiej dekadzie. Uran w Byku zatrzęsie pracą lub zdrowiem: nie zużywaj swojej energii i nie marnuj dobrych chwil! Od 23-go do 31-go bądź gotów na powrót społeczno-zawodowy!

Miłość

Sprawy wyglądają całkiem nieźle. Twoje uczucia, aż do 7-go, będą skierowane w inną stronę. Będziesz miał wsparcie ze strony Marsa w Baranie, miłośc wybuchnie i będzie płonąć. Wenus przeniesie się w znak Raka od 8-go do 31-go, co w dużej mierze powoduje, że twoje pragnienie miłości przyspieszy, zwłaszcza, że twoje libido będzie przedmiotem silnych emocji! Pozwól swoim zmysłom wyrazić siebie!

Nasza rada dla Ciebie

Unikaj obżarstwa, hedonizm jest bardzo dobry, ale twoje zdrowie musi być w zgodzie z twoją naturą. I nie ma w tym grama przesady! Czeka cię dynamiczne i aktywne lato. Będziesz uprawiał sport, ale ta sama rada: umiar!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko