Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Co u Ciebie ? Projekty, przyjaciele i duchowe przeżycia, droga Wago! Słońce w Lwie aż do 22-go sprawi, że twoje relacje towarzyskie będą trwałe i pełne pozytywnej energii. To będzie prawdziwe źródło radości! Merkury w Lwie, od 6-go do 21-go, oznacza idealny czas na rozpoczęcie projektu lub utrwalenie przyjaźni. Mars w Baranie stworzy klimat sprzyjający bardzo ważnym relacjom, partnerzy lub współpracownicy zabiorą głos! Jowisz, Saturn i Pluton, w ostatniej dekadzie, wywołają wstrząsy w domu i rodzinie. Uran w Byku obudzi w Tobie szacunek do pieniędzy, ale także do życia i śmierci. Wenus, twoja planeta, od 7-go pomoże ci w osiągnięciu kariery! Od 23-go, Słońce w Pannie podkreśli twoje życie wewnętrzne.

Miłość

Pasja lub konflikt się powtarza, wybierz dobrze! Mars w Baranie jest wojowniczy i twardy, nie toleruje delikatności, którą błędnie myli ze słabością. Tak więc w swoich związkach graj na czas, odpuść, zwłaszcza ego. Aż do 7-go, twoje uczucia są skierowane gdzie indziej, to pewnik. Od 8-go do 31-go pokażesz swoją delikatność, to twoja karta atutowa!

Nasza rada dla Ciebie

Będziesz liczył często na swoich wielu znajomych, aby mieli udział w twoim dobrym samopoczuciu lub przygotowali kreatywne projekty, na wypadek niepowodzenia. Będzie miotała tobą niepewność i pojawią się chwile zwątpienia. Są konieczne, więc pozwól sobie na to!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko