Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Sierpień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2021

Czy to w przyjaźni, czy w miłości, w tym miesiącu prowadzisz wielką grę! Twój stan umysłu to twoja siła. Nawet jeśli planety próbują cię od tego odwieść, walczysz, słuchasz tylko siebie. Nie ma mowy o tym, by dać się oślepić pięknymi obietnicami. Odważ się pokazać swoje pomysły, zamiast chować je tylko dla siebie. Od trzeciego tygodnia twoje projekty odnoszą sukcesy, relacje się zacieśniają, jesteś w zgodzie z innymi. Niektórym udaje się do ciebie trafić. Masz serce, które łatwo się zakochuje. Brak działania to nic wielkiego, wszystko przyjdzie w swoim czasie. Pozwalając, by wydarzenia przebiegały we własnym tempie, będziesz miał możliwość wejścia do domu, cicho, bez hałasu.

Miłość

Twój partner podejmuje ważne decyzje, potrzebuje zmiany lub ucieczki od rutyny. Zgadzasz się z tym wyborem. Wydarzenia rodzinne mogą zakłócić najbliższe dni, zmienisz swoje plany na podstawie pewnych zobowiązań. Twoi bliscy mogą być źli z powodu twojej niekontrolowanej impulsywności. Naucz się planować swoje działania, przyjmując spokojniejsze postawy.

Nasza rada dla Ciebie

Nie ograniczaj swoich emocji, zaufaj sobie oraz swoim bliskim, nie pożałujesz. Poddaj się tej energii, a pojawi się w twoim życiu tylko dobro. Zweryfikuj swoje oczekiwania, masz czas.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko