Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Sierpień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2022

W sierpniu nic ci się nie oprze; masz dużo energii. Czy nie mówią, że szczęście sprzyja odważnym? Dzięki optymalnej sile uwodzenia jesteś zobowiązany do poznawania ludzi. Czujesz pewien spokój; to tak, jakbyś był w kokonie. Jakiekolwiek masz plany, powinieneś być w stanie połączyć je szybciej, niż się spodziewasz, masz wsparcie planet. Około ósmego irytacja spowodowana pracą może cię zdestabilizować; ta żenująca sytuacja nie potrwa długo, ponieważ pomoc opatrzności pozwoli szybko rozwiązać problem. Wakacje, czy nie, lubisz lato na swój sposób, czyni cię to szczęśliwym. Od chwili, gdy twoi bliscy są wokół ciebie, wszystko jest w porządku.

Miłość

Wszystko jest dobrze co do twoich miłości, między małymi improwizowanymi wycieczkami, nocami i posiłkami z przyjaciółmi, harmonogram jest pełny, nie będziesz się nudzić. Po drugim tygodniu zawsze jest taka sama atmosfera, spędzasz chwile pełne radości; w tym czasie pasja czeka na ciebie. Nie brakuje pokus, tego lata jest gorąco!

Nasza rada dla Ciebie

Nie zostawiasz miejsca na luźne momenty z powodu zasypiania na laurach. Lato jest przedłużone; zachowujesz swój dynamizm, tak samo jak go używasz. Lubisz czuć się przydatny.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko