Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Sierpień 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2022

Masz tylko jeden pomysł; dobrze się bawić z tymi, którzy są ci bliscy. Wykorzystaj w pełni swoje wakacje (jeśli tak jest), aby naładować baterie. Dobrą wiadomością jest to, że to właśnie czeka na ciebie w sierpniu; w końcu znajdziesz czas dla siebie i swoich bliskich. Marzysz o długich dyskusjach na tarasie lub nad morzem, aby odpocząć na plaży lub w górach. Krótko mówiąc, bez zegarka na ręcę, bez ograniczeń planistycznych, korzystasz z tych dni lata. Przelewasz energię, nawet jeśli około 18 dnia trochę się zdenerwujesz, co może spowodować kłopoty, dzieje się jednka odwrotnie, bierzesz byka za rogi.

Miłość

Jesteś optymistą na początku miesiąca i to się nie zmieni. Decydując się odwrócić od małych trudności, posuwasz się naprzód, bez względu na przeszkodę, to twoja siła. W okresie od 8 do 13 sierpnia możesz być zaniepokojony emocjonalnie, ale nie na tyle, byś był zaniepokojony, po prostu nie zgadzasz się na jak najszybsze rozstrzygnięcie. Od szesnastego spokój powraca.

Nasza rada dla Ciebie

Surfujesz po dobrych wibracjach astralnych, miłości są chronione, jesteś świadomy szczęścia, jakie masz. Nie trać czasu na zadawanie niewłaściwych pytań; zaufaj sobie, twoje intuicje cię nie zdradzają.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko