Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2023 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Chociaż planety nie są zbyt aktywne, nie jest to dla ciebie ważne. Wręcz przeciwnie, może to być dla ciebie korzystne, ponieważ nie będziesz musiał się spieszyć. Jeśli musisz pomyśleć przed podjęciem decyzji lub przeanalizować propozycję, zrób to! Tymczasem Mars i Jupiter nadal wspierają twoje działania, zapewniając ci komfort, który tak bardzo ci odpowiada. Z drugiej strony, znów pojawiają się nieporozumienia spowodowane przez Wenus i Słońce w Lwie. Uważaj na swoją zaborczość, ponieważ może ona obrócić się przeciwko tobie. Dlaczego? Ponieważ Wenus czyni cię zbyt podatnym na wpływy innych i może postawić cię w niechcianej sytuacji. Czekając, aż Wenus będzie bardziej sprzyjająca, pozostań sobą.

Miłość

Sytuacja będzie skomplikowana, pełna niespodzinek od Wenus! Jeśli jednak trochę zwolnisz, możesz pokonać wszystkie negatywne emocje. W tym miesiącu czas złagodzić swój upór. Ogranicz swoją zaborczość, a gdy sprawy się skomplikują, odpuść.

Nasza rada dla Ciebie

Twoje życie jest pełne niespodzianek. Skorzystaj z okazji, aby zadbać o swoje uczucia, ponieważ bliscy potrzebują twojej uwagi i zainteresowania.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko