Dzisiaj, Środa 30 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Sierpień 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 30/09/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Chociaż energie emanujące z Byka stawiają cię na pierwszym miejscu, Słońce w Lwie popycha cię do mierzenia wysoko i daleko. Nie zawiedź! Działasz logicznie i inteligentnie. Bez robienia tego celowo wiesz, jak postępować, gdy nadarzy się okazja. Udaje ci się wpłynąć na najbardziej konserwatywne umysły. Chociaż jest to bardziej skomplikowane niż zwykle, z ochotą podejmujesz wyzwania! Pod koniec miesiąca przeniesienie Marsa do Wagi daje ci niewielką pomoc, która będzie mile widziana. Jedynym cieniem jest Wenus w Lwie. Cofnięcie się wstecz nie jest przekleństwem, ale jeśli jesteś szczególnie zaniepokojony, nie zmuszaj się do działania. Poczekaj, aż sprawy odzyskają dawną postać.

Miłość

Euforia i sukces ostatnich tygodni są zastępowane niepewnością. Twoje uczucia przejdą przez trudny okres. Możesz ulec pokusie, aby wymusić od innych różne rzeczy. Niestety, nie przyniosłoby to pożądanych efektów. Skorzystaj z okazji, aby podsumować swoje uczucia i pragnienia.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli stwierdzisz, że twoje pragnienia napotykają niezwykłe trudności, nie zmuszaj się do niczego. Skorzystaj z przerwy narzuconej przez Wenus, aby podsumować swoje cele.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko