Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Od pewnego czasu Saturn mówi ci, że twoje związki nie są wiele warte. Twoje relacje są mało wartościowe. Tworzy się dystans między ludźmi, których znasz od lat. Więzy z czasem się zrywają. W zamian Uran i Jowisz dają ci możliwość poznania nowych ludzi. Sugerują, że rozwijasz się w kontaktach z innymi osobami. W tym miesiącu, jeśli się postarasz, twoje życie może wyjść z rutyny, która cię męczy. Aby osiągnąć ten cel, Mars swoją obecnością w twoim znaku dodaje ci siły i odwagi, by zaakceptować to, co ci ofiarowano. Jeśli chodzi o Merkurego, który jest również w Pannie, wzmacnia on twoją czujność, która tworzy więzi społeczne, przyjacielskie lub uczuciowe.

Miesięczny Horoskop Sierpień 2023 dla Panna
Idź do

  Miłość

  Chociaż twoi bliscy, twoje spotkania wskazują na coś przeciwnego, masz coraz więcej wątpliwości co do swojej mocy uwodzenia. Bądź mniej wymagający wobec siebie i patrz na życie z dobrej strony. W ten sposób z przyjemnością zaakceptujesz otrzymane zaproszenia i komplementy.

  W związku

  Powoli, ale pewnie, nowy związek wkracza w twoje istnienie. Jeśli chcesz uniknąć krytyki, na chwilę zachowaj dyskrecję, a wszystko będzie dobrze.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.