Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Panna na Sierpień 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Od pewnego czasu Saturn mówi ci, że twoje związki nie są wiele warte. Twoje relacje są mało wartościowe. Tworzy się dystans między ludźmi, których znasz od lat. Więzy z czasem się zrywają. W zamian Uran i Jowisz dają ci możliwość poznania nowych ludzi. Sugerują, że rozwijasz się w kontaktach z innymi osobami. W tym miesiącu, jeśli się postarasz, twoje życie może wyjść z rutyny, która cię męczy. Aby osiągnąć ten cel, Mars swoją obecnością w twoim znaku dodaje ci siły i odwagi, by zaakceptować to, co ci ofiarowano. Jeśli chodzi o Merkurego, który jest również w Pannie, wzmacnia on twoją czujność, która tworzy więzi społeczne, przyjacielskie lub uczuciowe.

Miłość

Chociaż twoi bliscy, twoje spotkania wskazują na coś przeciwnego, masz coraz więcej wątpliwości co do swojej mocy uwodzenia. Bądź mniej wymagający wobec siebie i patrz na życie z dobrej strony. W ten sposób z przyjemnością zaakceptujesz otrzymane zaproszenia i komplementy.

Nasza rada dla Ciebie

Powoli, ale pewnie, nowy związek wkracza w twoje istnienie. Jeśli chcesz uniknąć krytyki, na chwilę zachowaj dyskrecję, a wszystko będzie dobrze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko