Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Sierpień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Nadal działasz w sprzyjającej atmosferze. Uran i Jowisz wspierają twój sukces i rozwój, jednocześnie wpływając na twoje osiągnięcia. Możesz wykorzystać szanse, które się pojawią, ponieważ nie będą miały negatywnych skutków. Jeśli chodzi o Saturna, daje ci czas na zrobienie czegoś pozytywnego. Z drugiej strony opór Marsa i Merkurego w Pannie może przeszkadzać. Uważaj na zniechęcenie i przedwczesne spadki energii. Aby ten okres był dla ciebie opłacalny, poszukaj odpowiedniej równowagi. Nie przeceniaj swoich mocnych stron, ponieważ nie są one niewyczerpane. Kiedy napięcia są zbyt silne, zrób sobie przerwę. Nie bierz też udziału w sporach, które komplikują rozmowy.

Miłość

Twoje podejście jest nieco zdystansowane i sugeruje, że nie jesteś zdeterminowany, aby się zaangażować. Może to wywołać zaskakujące reakcje i ożywione rozmowy. Możesz jednak ich uniknąć. W jaki sposób? Zwracając uwagę na pozytywne strony życia zamiast skupiajac się na swoich ograniczeniach.

Nasza rada dla Ciebie

Twój spokój może być zagrożony. Możesz jednak temu zapobiec. W jaki sposób? Znaleźć kompromis, który uspokoi otoczenie i każdego zadowoli.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko