Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Sierpień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Charyzmatyczne wpływy Wenus i Słońca w Lwie działają cuda. Chociaż nie podejmujesz inicjatyw, przyciągasz relacje, nowych przyjaciół i ludzi, których nie znasz. Twoja grupa znajomych poszerza się dzięki temu, jak sobie radzisz. Twoje poczucie humoru i serdeczność tworzą szczęśliwe i trwałe więzi. W tym miesiącu twoje relacje, otrzymywane zaproszenia i propozycje mają niesamowitą moc nadania sensu twojemu życiu, które jest pod dominacją Saturna. Dlatego będziesz musiał podjąć decyzję. Skorzystaj z okazji, aby wyrazić swój punkt widzenia, abyś od 28. dzięki pojawieniu się Marsa w Wadze, mógł się lepiej zorganizować

Miłość

Odniosłeś sukces, to dobrze. Rozsądnie byłoby jednak uporządkować swoje spotkania, uczucia i pragnienia. Wenus oferuje sposób na zrealizowanie tego. W jaki sposób? Pozwalając sobie od czasu do czasu na chwile samotności i zwątpienia.

Nasza rada dla Ciebie

Zmiany nie są po to, aby uczynić cię nieszczęśliwym. Przyjmij je z uśmiechem. Potem zrozumiesz, dlaczego wkradły się do twojego istnienia.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko