Dzisiaj, Czwartek 01 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Sierpień 2024

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 01/10/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2024

Dołączając do Jowisza, Mars daje ci możliwości i szanse, a także pozytywną energię. Przekazuje ci ducha przedsiębiorczości, który jest twoim znakiem rozpoznawczym. Jesteś zdeterminowany, aby nie pozwolić innym odejść! Chcesz być rozpoznany i doceniony za to, kim jesteś. Jednak energie, które emanują od Ryb i Panny, zachęcają cię do zaangażowania się bez zastanowienia. Pomagają ci wyjaśnić wszystkie sprawy i nie pozwalają na żadne nieporozumienia. Pomiędzy 6. a 29. Merkury może skomplikować sytuację i nieco zaszkodzić biznesowi. Na początku to wszystko może wydawać się trudne, ale potrafisz uniknąć skomplikowanych sytuacji.

Miłość

Aż do 6., z Wenus w Lwie, odkrywasz swój sposób uwodzenia. Nowe szanse uśmiechają się do ciebie. Wszystko jest w porządku. Następnie, mając Wenus w Pannie, nie skupiaj się tylko na tym, co jest nie tak. A jeśli pojawią się nieporozumienia, zakończ je, zachowując się uprzejmie i delikatnie.

Nasza rada dla Ciebie

Co do zasady budujesz dobre relacje ze wszystkimi. Może to jednak powodować nieporozumienia dotyczące twoich intencji. Aby tego uniknąć, bądź szczery, a wszystko będzie dobrze.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko