Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2024 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2024

Masz dobrą sytuację. Koncentrujesz się na swoich celach. Twoje życzenia, twoje wybory i twoje zobowiązania są przesiąknięte mądrością, która zbliża cię do sukcesu. Odrzucasz więc wszystko, co mogłoby zaszkodzić twojemu rozwojowi. Z kolei energie krążące w Pannie kierują cię do projektów lub ludzi, które otwierają cię na inne perspektywy. Zachęcają cię do przekraczania granic, do tego, co wydaje się niemożliwe. Niestety, twoi bliscy nie patrzą na to tak, jak ty. Niektórzy trzymają się wyłącznie swoich osiągnięć. Odważniejsi odrzucają twoje pomysły i projekty bez zastanowienia się nad nimi. Jeśli chcesz być wysłuchany, pokaż im wszystkie zalety, zamiast podkreślać jedynie pragmatyczne aspekty. Zrób to, a wygrasz.

Miłość

Od 6, Wenus w Pannie, przywraca twoją miłosć do rozsądku. Oczekiwania bliskich nie są aż tak kosztowne i wymagające. Możesz odetchnąć z ulgą! Nie myśl jednak, że zostaniesz w domu. Począwszy od 16., czekają cię wycieczki.

Nasza rada dla Ciebie

Nie bądź zbyt poważny w tym miesiącu. Dodaj trochę uroku swojej egzystencji. Bądź blisko tych, których kochasz. Pozwoli to uchronić cię przed samotnością.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko