Dzisiaj, Piątek 02 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Sierpień 2024

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 02/10/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2024

Dzięki cennej pomocy Marsa w Bliźniętach, a także energii i możliwościom Lwa posuwasz się jeszcze dalej! Twoje życie zyskuje komfort i prestiż. Masz wrażenie, że unosisz się na skrzydłach! Masz szansę, aby zobaczyć wielkie rzeczy! To idealny czas, aby podążać za swoimi ambicjami i marzeniami. Twoje relacje z innymi stają się przyjemniejsze. Możesz śmiało mówić o swoich talentach, ponieważ otrzymają aprobatę wpływowych ludzi. Jedynym ryzykiem jest pojawienie się Merkurego między 6. a 29. W tej chwili nie zdziw się, jeśli zgubisz telefon komórkowy. To będzie dziwna sytuacja.

Miłość

Do 5. Wenus w Lwie kieruje twoją miłosć w innym kierunku. 16-go Merkury przejmuje kontrolę nad uczuciami i emocjami. W tym czasie Wenus w Pannie ukazuje związek i uczucia z przeszłości w taki sposób, tak że pod koniec miesiąca sytuacja jest jasna.

Nasza rada dla Ciebie

Nie bój się ujawnić i wyrazić tę część siebie, którą ukrywasz z powodu braku odwagi. Czyniąc to, będziesz zachwycony cudami, które twoje talenty potrafią zdziałać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko