Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Sierpień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

Energie będą obecne w Twoim znaku, a Słońce od 1. do 22. i Merkury przez cały miesiąc zapraszają Cię do działania i wyrażanie siebie! Saturn i Neptun będą pojawiać się w Baranie. Możesz zmienić swoją perspektywę życiową, otwierając się na ideał zupełnie inny niż ten, którym kierowałeś się w przeszłości. Uran w Bliźniętach sprzyja Twojemu życiu towarzyskiemu. Oryginalni i ciekawi ludzie mogą nagle wkroczyć w Twoje życie. Uważaj na swoje zobowiązania i obietnice. Pluton zachęca do ostrożności i pojednania zamiast do podejmowania pochopnych decyzji! Miłosć nie powinna być Twoim priorytetem do 24., wtedy może pojawić się osoba z przeszłości. Czy to dobra niespodzianka?

Miłość

Ten letni miesiąc nie zmusza Cię do intensywnego działania, będziesz się czuł jakby Twoja głowa była zupełnie gdzie indziej! Twoje uczucia do 24. będą nieśmiałe lub niepewne. Z kolei Twoje pragnienia będą pełne zmysłowości aż do 6., a potem zwrócą się w kierunku Twoich przyjaciół, a mniej w kierunku Twojego partnera. Koniec miesiąca przyniesie więcej miłości.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu możesz pomyśleć o sobie, spotkać się z przyjaciółmi i uniknąć niepotrzebnych zmartwień. Jeśli jesteś na wakacjach, to będzie Twój czas. Jeśli pracujesz: zwolnij trochę.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko