Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » » »

Baran Horoskop na miesiąc Styczeń 2017 dla znaku zodiaku Baran
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Gwiazdy w styczniu 2017 roku zachęcą Cię do przeanalizowania Twojego życia. Przejście Marsa, Twojej planety, do Twojego symbolicznego dwunastego domu oraz Jowisz w opozycji do Twojego znaku mogą czasem wywołać dość trudne sytuacje. Będziesz zobowiązany do skupienia się na potrzebach innych, co obudzi w Tobie refleksje na temat Twoich relacji z innymi oraz w kwestiach emocjonalnych.

Przejście Wenus do koniunkcji do Marsa sprawi, że w sprawach miłości łatwiej pójdziesz na ustępstwa wobec partnera. Czeka Cię związek pełen pasji i uzewnętrzniania uczuć, co sprawi, że poczujesz się wolny. Spokojne tempo w życiu codziennym pozwoli Ci na odpoczynek, wykorzystaj ten czas, aby dobrze się wyspać i zrelaksować.

iPhone / iPad Android