Dzisiaj, Wtorek 07 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 07/07/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2018

Panująca atmosfera w styczniu w niczym nie będzie podobna do Twojego zachowania – to przede wszystkim czas spokoju i powagi, kiedy Ty masz ochotę na lekkość i optymizm. W tym miesiącu stawisz czoła pewnym kwestiom, które będą od Ciebie wymagać koncentracji i zaangażowania. Twoje otoczenie może wymagać od Ciebie odpowiedzi dotyczących odpowiedzialności w podejściu do relacji. Być może zignorowałeś przez ostatnich kilka tygodni pewne napięcie, rosnące między Tobą a Twoimi najbliższymi. Nie możesz już teraz uniknąć rozmowy. Powinieneś « wyłożyć kawę na ławę » i spróbować znaleźć wspólne rozwiązania. Może to wydać Ci się żmudne, ale pamiętaj, że dzięki temu nie tylko unikniesz nieporozumień, ale również polepszysz kontakty z innymi. Możesz więc wiele na tym zyskać i powrócić do wesołych dialogów ze swoim otoczeniem.

Miłość

Atmosfera w miłości jest bardziej poważna niż zabawna, bardziej konstruktywna niż pasjonująca. Wynik zależy tylko i wyłącznie od Twojej postawy. Albo weźmiesz na siebie niektóre odpowiedzialności, albo będziesz kontynuować zabawę... sam.

Nasza rada dla Ciebie

Styczeń wyda się Tobie ciężkim i poważnym miesiącem. Jest to czas podsumowań i snucia planów, otworzy więc przed Tobą okazję, aby rozpocząć na nowo pozytywne relacje z najbliższymi. Pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość. Już od lutego, atmosfera będzie znacznie lżejsza.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko