Dzisiaj, Sobota 18 Styczeń 2020


Horoskop dla Rak na Styczeń 2018

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2018

Kilka planet znajduje się w gwiazdozbiorze Koziorożca, będącym w opozycji do Twojego znaku. Może to przynieść ze sobą pewne zakłócenia i konflikty w relacjach małżeńskich i biznesowych. Czekają Cię trudności w nawiązaniu dialogu, a pewne drażliwe kwestie, m.in. dotyczące pieniędzy, mogą zakłócić Twój spokój ducha. Nie dasz się jednak tym problemom Cię przytłoczyć, stawisz nim czoła z pewną filozofią. Odnajdziesz w sobie wystarczająco duże pokłady siły i determinacji, aby pozbyć się ich raz na zawsze. Twoja kreatywność pomoże Ci odnaleźć najlepsze rozwiązania. W życiu profesjonalnym czeka Cię wiele niespodziewanych i nieplanowanych sytuacji. Odnajdziesz jednak równowagę, spędzając trochę czasu na odpoczynku i na aktywnościach fizycznych, które przynoszą Ci radość. Neptun obdarzy Cię umiejętnością nabrania dystansu. Będziesz w tym miesiącu bardziej sympatyczny i tolerancyjny niż zazwyczaj. Twoja postawa pozwoli Ci na uniknięcie niepotrzebnych konfliktów.

Miłość

W kwestiach uczuciowych, dużo będzie zależeć od tego, czy jesteś singlem, czy w parze. Jednak w obu przypadkach, Twój niestabilny humor nie pozwoli Ci na budowanie czegokolwiek harmonijnego w miłości. Skup się więc lepiej na zorganizowaniu tego, co masz, zamiast na siłę dążyć do czegoś innego.

Nasza rada dla Ciebie

Będzie to dla Ciebie miesiąc pełen kontrastów, gdzie na przemian odczujesz gwałtowne burze i bezchmurne niebo. Postaw na swoją zdolność do nabycia dystansu, aby nie bawić się w niepotrzebne konfrontacje. Warto również spędzić trochę czasu na zabawach i przyjemnościach, i w ten sposób poczekać na odejście burzy w kwestiach emocji.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko