Dzisiaj, Wtorek 22 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Styczeń 2018

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 22/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2018

Gwiazdy położą nacisk w tym miesiącu na dom i Twoje relacje z rodziną. Jeśli masz dzieci, niektóre zmiany będą musiały koniecznie zostać wprowadzone. Ich pragnienie niezależności i afirmacji własnej osoby powinny być w zgodzie z organizacją panującą w domu. Uda Ci się nauczyć ich tego bez większych problemów, wykorzystując swój naturalny talent do dyplomacji. Styczeń będzie również bardzo korzystnym miesiącem w kwestiach finansów. Pieniądze wpłyną do Twojego portfela mniej lub bardziej niespodziewanie, mogą jednak szybko prześlizgnąć Ci się przez palce. W każdym razie będziesz stosunkowo dużo wydawać, co nie zakłóci jednak w większym stopniu równowagi w budżecie. Najwyższy więc czas, aby sprawić sobie przyjemność lub swoim najbliższym. Kontynuuj kontrolę nad swoim jedzeniem. Nie jesteś odporny na zatrucia ; jeśli masz tendencje do alergii, również na to uważaj w tym miesiącu.

Miłość

Panująca atmosfera jest dość napięta. Różnice w poglądach mogą pojawić się znienacka. Źródłem nieporozumień mogą również być kwestie organizacyjne, związane z rodziną lub z zarządzaniem finansami.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu staniesz często przed różnymi wyborami i decyzjami do podjęcia. W rodzinie i w życiu uczuciowym zostaniesz poproszony o zajęcie konkretnego stanowiska w danych sprawach, czego zdecydowanie nie docenisz. Być może nie będziesz musiał od razu podejmować ostatecznych decyzji – warto spróbować porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko