Dzisiaj, Środa 28 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Twoje życie uczuciowe może być dość napięte do 7 stycznia, gdyż Wenus w Skorpionie, podejrzliwa, zazdrosna i skomplikowana, może stworzyć miłosne napięcia. Spróbuj trzymać się z daleka od wszelkiej walki o władzę, o wyłączność lub związanej z urazami. Nie trać na to ani czasu, ani energii, niebo pokaże Ci inne sposoby na skupienie swojej uwagi w tym czasie. Na przykład, na początku roku, Merkury będący jeszcze w gwiazdozbiorze Strzelca, jest idealnie ustawiony wobec planety Uran, będącej w gwiazdozbiorze Barana. Razem z Twoim znakiem tworzy to więc niesamowite trio, które natchnie Cię nowymi pomysłami, a Ty z lekkością będziesz mógł je zrealizować. Od 20 stycznia, wraz z przybyciem Słońca i Merkurego do gwiazdozbioru Wodnika, Twoja kreatywność jeszcze bardziej się wzmocni i pomoże Ci w zbudowaniu zarówno użytecznych, jak i przyjemnych relacji. Pełnia księżyca 21 stycznia to wspaniały dla Ciebie czas, który warto wykorzystać!

Miłość

Pierwszy tydzień tego roku może być nieco napięty, ale wejście Wenus do gwiazdozbioru Strzelca doda pozytywnej energii w kwestiach miłosnych już od 7 stycznia, a Mars w gwiazdozbiorze Barana przyniesie trochę idealizmu i spontaniczności do Twoich relacji miłosnych. Podczas tego okresu przyjaźń również rozkwitnie.

Nasza rada dla Ciebie

Niebo dodaje Ci dużo energii, którą możesz wykorzystać według własnego uznania: w miłości, pracy, życiu społecznym, w różnych projektach... Pamiętaj tylko, aby nie przesadzać: nadmiar zawsze szkodzi.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko