Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Ten rok zaczyna się pełen napięć, w związku z księżycem i Wenus w Skorpionie: czeka Cię kilka intensywnych dni, możesz poczuć się zagrożony w swojej niezależności i wolności związanej z miłością. Nie będzie to jednak długo trwać, po pierwszym tygodniu niebo stanie się bardziej przyjazne wobec Twojego znaku, wraz z wpływami Jowisza w gwiazdozbiorze Strzelca i planety Mars pełnej optymizmu w gwiazdozbiorze Barana. Od 20 stycznia stanie się to jeszcze bardziej oczywiste, dzięki przybyciu Słońca i Merkurego do Twojego gwiazdozbioru! Doda Ci do większej pewności siebie i wiary w swoje wartości na kilka dobrych tygodni. Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem, dwie najbardziej korzystne planety w Układzie Słonecznym dodadzą Ci szczęścia i doprowadzą do wielu nowych możliwości. Nie przegap tych okazji, zwłaszcza 21 stycznia, wraz z pełnią Księżyca w gwiazdozbiorze Lwa, przyjaznego Twojemu znakowi. Jest to czas zabawy i miłych spotkań!

Miłość

Pierwszy tydzień roku może być dość napięty w relacjach z innymi, może dojść do pewnych rozrachunków. Ale od 7 stycznia niebo otwiera się na nowe uczucia, spontaniczność i opiekuńczość, co pozytywnie na Ciebie wpłynie przez cały miesiąc!

Nasza rada dla Ciebie

Ten rok rozpocznie się w pewnym napięciu, ale w ciągu kilku dni zamieni się w pełną energii atmosferę, która pomoże Ci w pozytywny sposób rozwinąć różne relacje. Jeżeli uda Ci się uniknąć pośpiechu i uporu, masz duże szanse, aby zrealizować wszystkie swoje plany.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko