Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Ten rok może być dla ciebie całkiem delikatny, drogi Baranie. Jednak gromada planetarna ziemi w centrum twojego słońca spowoduje konieczność pewnych zmian, szczególnie zawodowych. Dlaczego nie! Uwielbiasz wyzwania i zmagania, szczególnie gdy masz narzędzia potrzebne do zwycięstwa! W trakcie miesiąca, Merkury będzie twoim sprzymierzeńcem i natchnie cię dobrymi pomysłami, podczas gdy Wenus, do 14 stycznia, zadba o krąg znajomych. Prze cały miesiąc, wspierany przez Marsa w Strzelcu, będziesz zawieszony pomiędzy podjęciem decyzji, a ogromną chęcią działania. W kwestii finansów, Uran zapowiada długofalowe zmiany, niespodzianki, dramaty. Jeśli wystrzegasz się rutyny jak zarazy, nie będziesz się nudzić w tym roku, szczególnie w pierwszej dekadzie!

Miłość

Od 4-go, Mars razem z Wenus zagrają tę samą partyturę, która powinna brzmieć pięknie. 17-go Merkury rzuci wszystko i pomoże ci w lepszej komunikacji. Największe znaczenie będzie miała dla ciebie przyjaźń i jednocześnie będzie dawała ci ogromną satysfakcję. Na zewnątrz chłód - zaproś znajomych i baw się!

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś silny i gotowy na ważne zmiany, które przygotował dla ciebie wszechświat. Początek tego roku będzie kluczowy. Bądź uczciwy i hojny – wiesz, że tak należy. Otocz się właściwymi ludźmi i żyj pełnią życia!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko