Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Z koncentracją planet w twoim znaku, drogi Koziorożcu, można powiedzieć, że rok zaczyna się z maksymalną prędkością! Zobacz: Słońce i Merkury do 17-go wzmocnią twoją charyzmę i zdolność rozumowania, podczas gdy Jowisz, Saturn i Pluton wyślą siłę do naprawy i budowy. Uran, w Byku, w pierwszej dekadzie, wskazuje na potrzebę wolności i oryginalności, a jednocześnie większego niż zwykle poczucia więzi z zespołem. Jednak najważniejszy jestes ty sam! Nadal czujesz więcej empatii, Neptun ci w tym pomaga, podczas gdy Mars w Strzelcu ukrywa przed światem sprawy duchowe, związane z tajemnicami. Odizolowanie będzie wskazane, aby naładować baterie.

Miłość

Głęboko i nieuchronnie zmieniasz sposób, w jaki kochasz. Uran, w Byku, w pięknej postaci twojego Słońca, w pierwszej dekadzie, ogłaszi prawdopodobne małżeńskie tsunami. Może się zdarzyć, że spotkasz osobę oryginalną i nowoczesną. Od 14-go Wenus pomoże ci dobierać odpowiednie słowa i wzmocni umiejętność uwodzenia. Mars w Strzelcu da impuls miłości przeżywanej w skrytości serca.

Nasza rada dla Ciebie

Niebiosa dążą do twojej głębokiej reformy. Introspekcja nie przeraża, wręcz przeciwnie, potrzebujesz odrobiny samotności. Wyczekujesz... Zbliża się nieuchronie powiew świeżości.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko