Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2020 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Na początku roku potężne planety znajdą się w sferze twojej pracy i twojego zdrowia. Lubisz błyszczeć, drogi Lwie, ale najważniejsze, abyś czuł się dobrze z samym sobą. Jak możesz wykorzystać słoneczne wpływy, czując się ociężale? Dobrze, że Mars w przyjazni z twoim znakiem, postawi cię na nogi i rozgrzeje! W pierwszej dekadzie Uran, w sprzeczności ze Słońcem, kieruje światło na karierę i przeznaczenie. Co możesz z tym zrobić? Możesz napotkać nieprzewidziane zdarzeń, które zakłócą twój ład. Neptun w Rybach, szczególnie w dwóch ostatnich dekadach, uświadamia cię, że nie wszystko jest widoczne i pewne. Nie staraj się wszystkiego wytłumaczyć racjonalnie. Miiłośc

Miłość

gra w twoim życiu pierwsze skrzypce i w tym miesiącu nie będzie inaczej! Mars w Strzelcu, ekstrawagancki i pełen pasji, w pełni cię wspiera. Od 4-go będzie miał wpływ na sprawy miłosne i zapewni ci zwycięską moc. Będziesz aktywny i wytrwały. Uczucie będzie się rozwijało aż do 13-go, po czym ukryjesz je przed innymi.

Nasza rada dla Ciebie

Czeka na ciebie kilka ważnych spraw, ale w tym miesiącu odstaw je na bok. Żyj w pełnej harmonii, w porozumieniu z partnerem lub współpracownikami. Miesiąc przyniesie radosny odpoczynek i kontakty. Będziesz pozytywny i wesoły, pozwól sobie na to.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko