Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Cóż za piękna energia w tym miesiącu, drogi Skorpionie! Ważne będą dla ciebie kwestie rozwoju umysłowego i niedalekie podróże. Bardzo prawdopodobne, że nie zostaniesz w jednym miejscu. Będziesz miał mnóstwo pomysłów, będziesz się zmieniał, często nawet o tym nie wiedząc ani nie myśląc o tym. Pluton, twój mistrz, w Koziorożcu, spowoduje nerwową atmosferę, w drugiej i trzeciej dekadzie. Mars, twój drugi mistrz, zwróci twoją uwagę na sprawy finansowe i majątkowe. Neptun spełni część marzeń i oczekiwań twoich bliskich i twoich dzieci. Będąc wnikliwym, najprawdopodobniej, będziesz w stanie oddzielić ziarno od plew. W pierwszej dekadzie, wpływ Urana w Byku, skierowany w stronę Słońca, przyniesie zmiany w kwestii twojego partnera lub współpracowników.

Miłość

Aż do 14-go, Wenus wnosi słodycz i łagodność do życia rodzinnego. Wtedy właśnie poczujesz, jak ważne jest pielęgnowanie uczuć. Romantyczność, ideały - wystarczy, by zadbać o swój namiętny charakter. Jednak Uran przyniesie niespodzianki w formie nieprzewidywalnych zdarzeń. Nie lubisz niespodzianek, zatem przygotuj się!

Nasza rada dla Ciebie

Wszystko będzie miało związek z twoim sposobem myślenia, które nadal ulega zmianie w kwestiach miłości i życia małżeńskiego. Przyniesie to pozytywne efekty w dłuższej perspektywie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ciesz się tą chwilą i bliskimi.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko