Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Dziwne, ale ten miesiąc znajdzie się pod ultra-dynamicznym wpływem Marsa w Twoim domu, entuzjastyczny Strzelcu! Innymi słowy, będziesz stały, żarliwy i przedsiębiorczy. Począwszy od 17-go, będzie ci łatwiej rozmawiać, ale po 14-tym będziesz miał trudność w wyrażaniu swoich uczuć. Niech cię nie ponosi entuzjazm - czekaj na to, co nastąpi, zamiast natychmiast reagować. Sektor twoich zasobów otrzymuje silne energie z nieba, ich modyfikację i regenerację w tym sektorze. Możesz odczuć, że Twój dom nie spełnia już twoich oczekiwań - rozważasz przeprowadzkę? Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, zaczyna burzyć harmonię w sprawach zawodowych lub w kwestiach zdrowia. Jesteś zadowolony ze swojej pracy? Czujesz potrzebę niezależności?

Miłość

Aż do 14-go, Wenus dba o twoje relacje na wpół przyjacielskie, na wpół miłosne. Lubisz zachowywać się po rycersku. Nie wyrażasz swoich myśli aż do 17-go, co może komplikować twoje zamiary, jednak przez resztę miesiąca wszystko ulegnie poprawie. Od 15-go poczujesz mocniejsze uczucia w domu lub w rodzinie.

Nasza rada dla Ciebie

Będziesz musiał sporo przemyśleć na początku roku, aby przeorganizować niektóre kwestie w swoim życiu. Twoja wrodzona szybkość będzie szczególnie skuteczna w tym miesiącu. Czujesz chęć na coś nowego, szczególnie w kwestii pracy. Choć raz nie spiesz się z tym.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko