Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Dla twojego znaku zapowiadane są zmiany do 19. Jesteś skoncentrowany, mniej roztrzepany i refleksyjny. Od 20. do 31. Słońce w Wodniku budzi pragnienie podróży i odnalezienia celu do życia. Jowisz i Saturn już sprzyjają temu niezwykłemu przebudzeniu! Merkury, twoja planeta, aż do ósmego pozostanie w Koziorożcu, obdarza cię poważnymi przemyśleniami, następnie od 9 do 31 ułatwia twoje kontakty w związkach oraz sprawia, że twoja niesamowita elokwencja jest jak zwykle czarująca. Energia przynosi ci korzyści aż do szóstego i wzmacnia twoje życie wewnętrzne do końca miesiąca. W drugiej dekadzie otrzymasz dobrą energię Neptuna, wykorzystaj ją w razie potrzeby w swoim obszarze społeczno-zawodowym. Pluton wciąż wpływa na ciebie w trzeciej dekadzie, a zmiany w tobie i w twoim otoczeniu muszą się wydarzyć, pomóż im!

Miłość

Cały pierwszy tydzień odczuwasz miłośc, daje ci to skrzydła pożądania! Mars i Wenus podkreślają twoją namiętność i charyzmę. Od dziesiątego, pewne rzeczy zmniejszają swoje tempo, ale nie twoje pobudzenie! Mars w Byku spowalnia ten impuls, ale sprawia, że jesteś bardziej uczuciowy. Od 9, dzięki twoim słowom lub działaniom, uwodzisz!

Nasza rada dla Ciebie

Ciesz się pięknym napływem Jowisza i Saturna, aby przemyśleć swój ideał życia! To powolny proces, który będzie łagodny. Początek tego roku stanowi wyzwanie dla twojego znaku. Bez stresu, jesteś gotowy na działanie!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko