Dzisiaj, Piątek 20 Maj 2022
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Dla twojego znaku zapowiadane są zmiany do 19. Jesteś skoncentrowany, mniej roztrzepany i refleksyjny. Od 20. do 31. Słońce w Wodniku budzi pragnienie podróży i odnalezienia celu do życia. Jowisz i Saturn już sprzyjają temu niezwykłemu przebudzeniu! Merkury, twoja planeta, aż do ósmego pozostanie w Koziorożcu, obdarza cię poważnymi przemyśleniami, następnie od 9 do 31 ułatwia twoje kontakty w związkach oraz sprawia, że twoja niesamowita elokwencja jest jak zwykle czarująca. Energia przynosi ci korzyści aż do szóstego i wzmacnia twoje życie wewnętrzne do końca miesiąca. W drugiej dekadzie otrzymasz dobrą energię Neptuna, wykorzystaj ją w razie potrzeby w swoim obszarze społeczno-zawodowym. Pluton wciąż wpływa na ciebie w trzeciej dekadzie, a zmiany w tobie i w twoim otoczeniu muszą się wydarzyć, pomóż im!

Miłość

Cały pierwszy tydzień odczuwasz miłośc, daje ci to skrzydła pożądania! Mars i Wenus podkreślają twoją namiętność i charyzmę. Od dziesiątego, pewne rzeczy zmniejszają swoje tempo, ale nie twoje pobudzenie! Mars w Byku spowalnia ten impuls, ale sprawia, że jesteś bardziej uczuciowy. Od 9, dzięki twoim słowom lub działaniom, uwodzisz!

Nasza rada dla Ciebie

Ciesz się pięknym napływem Jowisza i Saturna, aby przemyśleć swój ideał życia! To powolny proces, który będzie łagodny. Początek tego roku stanowi wyzwanie dla twojego znaku. Bez stresu, jesteś gotowy na działanie!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko