Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Słońce w Koziorożcu czuwa i wspiera cię do 19, a następnie Pluton i Wenus od 10 do 31 harmonijnie wpływają na twój ideał życia. Energie pobudzają twoje sprawy zawodowe. Od 20 dzięki Słońcu i Merkuremu w Wodniku, będziesz asertywny i przedsiębiorczy, zwłaszcza, że Mars przybywa do twojego znaku siódmego dnia. Twoja dynamika i siła sprawdzą się podczas wszystkich sytuacji! Jowisz i Saturn wprowadzają zmiany do twojego życia zawodowego, poprzez wywoływanie dyskusji, zadawanie pytań czy pobudzanie do działania. Neptun przynosi szczere przyjaźnie i oryginalne projekty, które mogą tworzyć się powoli, ale zdecydowanie. Miłośc jest gorąca aż do 8, a potem czysta i wierna. Miły początek roku!

Miłość

Jesteś mocno pobudzony aż do 6, co spowodowane jest przez Marsa w Baranie. Pojawia się namiętność, czasem mocna i intensywna. Od 7 do 31, Mars przychodzi do twojego domu i daje ci potężną energię w miłości. Uczucia mają pierwszeństwo zwłaszcza od 9, Wenus w Koziorożcu zaspokają twoje potrzeby emocjonalne. Idealnie!

Nasza rada dla Ciebie

Miej wpływ na ważne przemiany społeczne, aby rozpocząć ten rok w ciekawy sposób! Dni toczą się całkiem nieźle! Pozytywna energia i dobry nastrój wystarczają, by dać ci uśmiech i błogi spokój!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko