Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Na twój dom i rodzinę odczucia pada światło! Aż do 19 Słońce i Merkury, a do 9 Koziorożec, ożywią twój obszar prywatny. Bez nerwów i rozdrażnienia, pozostań zen. Zwłaszcza, że Mars w Baranie aż do szóstego, w obliczu ryzyka, przekazują silną energię, która może wywołać ekscytujące reakcje. Wenus, twoja planeta, sugeruje komunikację i dialog. Warto złagodzić i zadbać o relacje rodzinne. W ostatniej dekadzie, Pluton kończy proces metamorfozy w obszarze mieszkaniowym lub rodzinnym. Czy wiesz nad czym powinieneś popracować? Od 20 do 31 energie Wodnika, Słońca i Merkurego, oświetlają obszar emocjonalny i kreatywny, Jowisz pozwala na rozwój, podczas gdy Saturn stabilizuje uczucia. To miły początek roku!

Miłość

Energie nieba sprzyjają twoim miłościom przez cały pierwszy tydzień, jesteś przedsiębiorczy i optymistyczny! Od dziesiątego twoja zmysłowość zyskuje na mocy, a Wenus bardziej dba o twoje życie rodzinne. Pomiędzy pobudzeniem a nieśmiałością, zostanie znaleziona równowaga! Od 20. budzisz się, by kochać mocniej!

Nasza rada dla Ciebie

To początek roku skoncentrowany na twoim życiu wewnętrznym i twojej kreatywności. Zimowy czas przynosi przerwę w uwodzeniu, aby ponownie się skupić i naładować pozytywną energią w domu. Poczekaj z uśmiechem na lepsze możliwości!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko