Dzisiaj, Środa 20 Styczeń 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2023

Isabelle Fortes | 01/01/2021 - zmodyfikowano 20/01/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Rozwijasz się w sprzyjającym klimacie. Mars jest w twoim znaku i wznawia swój bezpośredni wpływ 13-go. Połączony z Jowiszem, sprzyja spełnieniu twoich życzeń. Jeśli chodzi o energie emanujące z Wodnika, to wnoszą swój wkład, dozując odpowiednią ilość zmian, dzięki czemu wszystko dookoła jest prawie idealne. Jedynym cieniem na planszy jest Neptun w Rybach i Wenus, które to ujawniają się pod koniec miesiąca. Te energie chcą dać ci pewne złudzenia, ale byłoby pożądane, abyś zdawał sobie sprawę jakie są realne szanse, aby wcielić twoje genialne pomysły w życie. Jeśli chodzi o serce, Wenus w Wodniku uwalnia cię od uczuć, które uniemożliwiają ci bycie sobą. Nagle czujesz się dużo lepiej miłośc między 4. a 27. Wenus w Wodniku uwalnia cię od emocjonalnych ograniczeń, które podważają twoje poczucie własnej wartości. To ratuje cię od robienia tego, czego nie lubisz i uczy, jak być romantycznym. W tym klimacie na pewno zdziałasz cuda.

Nasza rada dla Ciebie

Ostatnie bariery znikają 13. Horyzont jest wyraźny. Możesz realizować swoje projekty. Z drugiej strony zdejmij te różowe okulary. Postaraj się zapobiec popełnieniu błędów w tej sytuacji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko