Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Styczeń 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Zaczynasz ten rok z poczuciem strachu. Masz w sobie pragnienie realizacji swoich ambicji lub okazywania niezależności. Trochę się denerwujesz. Jesteś gotowy do walki przy pierwszym zewnętrznym wyzwaniu. Uważaj na swoje reakcje około 6., pełnia powoduje, że jesteś rozdrażniony. Jednak ten stan nie jest nieuzasadniony. Czy masz propozycję lub projekt pod swoimi skrzydłami? Chociaż Jowisz nie współgra z twoim znakiem, sukces jest możliwy, ponieważ to nie przeszkadza Jowiszowi zaoferować ci pewnych możliwości. Najważniejsze jest to, czy są one wiarygodne, czy nie. Aby to zrobić, odważ się położyć swoje karty na stole. Z pewnością spowoduje to napięcie, ale będziesz wiedział, czy możesz to zaakceptować, czy nie.

Miłość

Jesteś zirytowany i to nie pomaga w sprawach sercowych. Jeśli nie będziesz ostrożny, będziesz miał trudną sytuację na wszystkich frontach, co może powodować pewne niedogodności. Może się wydawać, że czas szybko płynie. Od 28. pojawia się ponownie spokój i opanowanie.

Nasza rada dla Ciebie

Księżyc w pełni nadaje ton w tym miesiącu. Zanim zareagujesz zbyt gwałtownie, zastanów się nad skutkami swoich myśli, decyzji i zachowań.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko