Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Zaczynasz ten rok z poczuciem strachu. Masz w sobie pragnienie realizacji swoich ambicji lub okazywania niezależności. Trochę się denerwujesz. Jesteś gotowy do walki przy pierwszym zewnętrznym wyzwaniu. Uważaj na swoje reakcje około 6., pełnia powoduje, że jesteś rozdrażniony. Jednak ten stan nie jest nieuzasadniony. Czy masz propozycję lub projekt pod swoimi skrzydłami? Chociaż Jowisz nie współgra z twoim znakiem, sukces jest możliwy, ponieważ to nie przeszkadza Jowiszowi zaoferować ci pewnych możliwości. Najważniejsze jest to, czy są one wiarygodne, czy nie. Aby to zrobić, odważ się położyć swoje karty na stole. Z pewnością spowoduje to napięcie, ale będziesz wiedział, czy możesz to zaakceptować, czy nie.

Miesięczny Horoskop Styczeń 2023 dla Koziorożec
Idź do

  Miłość

  Jesteś zirytowany i to nie pomaga w sprawach sercowych. Jeśli nie będziesz ostrożny, będziesz miał trudną sytuację na wszystkich frontach, co może powodować pewne niedogodności. Może się wydawać, że czas szybko płynie. Od 28. pojawia się ponownie spokój i opanowanie.

  W związku

  Księżyc w pełni nadaje ton w tym miesiącu. Zanim zareagujesz zbyt gwałtownie, zastanów się nad skutkami swoich myśli, decyzji i zachowań.

  Singiel

  Kariera / Finanse

  Porady na miesiąc

  Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.