Dzisiaj, Środa 21 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Styczeń 2023

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 21/10/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Energie emanujące z Koziorożca ograniczają twoje pole działania, ale to dla twojego własnego dobra. Jeśli zagrasz w grę, unikniesz denerwujących działań planet w Wodniku, które chcą cię sprowokować. Ale jeśli skoncentrujesz się na planetach oznaczonych przyjaznymi znakami, może nie zostaniesz przytłoczony zaproszeniami i wycieczkami. Spodziewaj się spokojnego życia bez niespodzianek. Z drugiej strony ten okres gwarantuje ci królewski spokój z każdego punktu widzenia. Jeśli masz ochotę wyjść poza tę strefę komfortu, przygotuj się, ponieważ nie jest to łatwy spacer. Energie emanujące z Wodnika zachowują dla ciebie niesamowite chwile, które są urzekające, ale niestety, niekiedy konfliktowe.

Miłość

Wenus nie jest twoim najlepszym przyjacielem. Obecność tej planety w Wodniku zwiastuje irytacje, nieporozumienia i wszelkiego rodzaju blokady. To, co wygląda dobrze, jest skomplikowane. Bądź pewny, począwszy od 28, że spokój i harmonia zostaną przywrócone w twojej egzystencji.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli uważasz, że twój wszechświat jest mały, możesz przekroczyć pewne granice. Może się to zdarzyć, ale tylko wtedy, gdy jesteś spokojny we wszystkich sytuacjach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko