Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Styczeń 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Energie emanujące z Wodnika przynoszą pozytywne zmiany. Nadają lekkości twoim relacjom, a także twoim kontaktom z bliskimi. Twoja droga niezależności nie jest już potępiana. Przeciwnie, jest doceniana i ceniona. Zaczynasz ten nowy rok w poczuciu wolności. Rzut kamieniem od Jowisza w Baranie przyniesie ci fale szczęścia. Pobudzi twoją inicjatywę, aby twoje życie było zgodne z twoimi marzeniami. Jednak, aby się spełniły, będziesz musiał poradzić sobie z planami Marsa. To może wywołać zniechęcenie na wszelkie formy zaangażowania, co zagrażałoby stabilności proponowanych zmian. Aby uniknąć irytacji powodowanej przez te emocje, zaakceptuj drobne ograniczenia i wszystko będzie dobrze.

Miłość

Energie emanujące z Wodnika i Barana sprzyjają twojej miłości. Zaszczepią fale zmian, które sprawią, że będziesz chciał się zaangażować i kochać. Uważaj jednak na Marsa, który zmusza cię do poświęcenia się, podczas gdy w tej chwili może to nie być tego warte.

Nasza rada dla Ciebie

Rozwijasz się w sprzyjającym i przedsiębiorczym klimacie. Nie poddawaj się i postaraj się nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Pozwoli to zaoszczędzić niepotrzebnych niedogodności.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko