Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2024 dla Baran

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Mars, Wenus i Merkury krążą między Strzelcem a Koziorożcem. Twoje działania zaczynają nagle spowalniać. Podążasz ścieżką, której nie planowałeś. To, co mówisz brzmi sensownie, ale później wydaje się pełne sprzeczności. Twoje oczekiwanie na sukces z niejasnych powodów staje się coraz trudniejsze. Jeśli chodzi o uczucia, wzmagają się, a następnie stają się coraz bardziej intensywne. Gwiazdy wystawiają na próbę Twoją cierpliwość! W tym miesiącu unikając nadmiaru, uda ci się osiągąć równowagę, a na swojej drodze spotkasz plątaninę energii pochodzących od planet. Kiedy przejmiesz inicjatywę, bądź czujny aż do końca, również w swoim zachowaniu. Jeśli naprawdę jesteś pewien, co robisz, bądź zdeterminowany. W przeciwnym razie staraj się być ostrożny.

Miłość

Aż do 23, kiedy Wenus jest w Strzelcu, twoje uczucia odzyskają swój blask i żywotność. Dotychczasowa rutyna sprawiała, że co jakiś czas myślałeś o ucieczce. Postaraj się jej uniknąć, aby znów nie wślizgnęła się w twoją miłosć. Niestety, 24. Wenus w Koziorożcu pojawi się cicho i bez ostrzeżenia.

Nasza rada dla Ciebie

Dzięki energiom Strzelca nie czujesz żadnych granic. Nic Cię nie powstrzyma. Jeśli więc chcesz uniknąć gwałtownego rozczarowania, zwolnij i bądź rozsądny.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko