Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Jesteś wspierany przez energie krążące w twoim znaku zodiaku. Jednak ich efekty będą różne, ponieważ to już nie Mars kieruje, ale Wenus do 23 i Merkury do 14. Dzięki tym dobrym wibracjom, szczęście uśmiecha się do ciebie. Twoja zdolność do nawiązywania nowych znajomości robi cuda. Twoje dążenie do zmiany może się zakończyć sukcesem, ale nie tak jak tego oczekujesz. Dlaczego? Ponieważ Saturn ogranicza wpływ Wenus i Merkurego w Strzelcu. Może więc zdarzyć się, że poczujesz pewne rozczarowanie, ale bądź spokojny, nie wszystko jest stracone! Od 21, Słońce w Wodniku nadaje wydarzeniom, szansom i spotkaniom inną, nową wymiar. Zachęcają cię, aby patrzeć na nie i wykorzystywać je inaczej.

Miesięczny Horoskop Styczeń 2024 dla Strzelec
Idź do

  Miłość

  W tym miesiącu czuć zmianę, ponieważ Twoje uczucia zaczynają podążać innym kierunkiem. Od teraz chcesz być w związku, który nie jest obciążony wszelkiego rodzaju obowiązkami. To pragnienie może się spełnić, ale pod warunkiem, że zaakceptujesz te obowiązki, które są nieodzowne.

  W związku

  Wasz związek odzyskuje swoje barwy, niestety, niektóre frustracje nadal utrzymują się. Pomimo waszych starań, nie jesteście w stanie się ich pozbyć. Przestańcie walczyć z murem i wygładźcie swoje sprzeczności. Robiąc to, zauważycie, że wasz związek jest satysfakcjonujący.

  Singiel

  Miłość do ciebie uśmiecha się już od pierwszego spojrzenia. Widzisz życie w różowych barwach. Niestety, rzeczy mogą się pogorszyć, gdy to spotkanie stanie się poważniejsze. Jednak możesz temu zapobiec. Jak? Ciesząc się radościami rutyny.

  Kariera / Finanse

  Twój legendarny optymizm będzie musiał radzić sobie z kosmicznymi energiami, które raz są dla ciebie, a raz przeciwko tobie. Twoja praca sugeruje, abyś na razie zwolnił tempo, twoja dynamika nie pomoże twojej sprawie ani ambicji, preferuj refleksję zwłaszcza po 3 i aż do 15. Wenus towarzyszy Ci aż do 23, ten okres jest doskonały dla twoich relacji, twoja przyjemna komunikacja będzie twoim najlepszym zawodowym atutem. Twój portfel, choć nie jest przeciążony euro, powinien pozostać stabilny, a może skorzystasz z tego, aby zastanowić się nad tym, jak wydajesz swoje pieniądze? Czasami jest zdrowo zrobić przerwę, prawda?

  Porady na miesiąc

  Z natury unikasz obowiązków, jak tylko się pojawią. Wbrew temu, co myślisz, nie chcą ci zaszkodzić. Więc spróbuj je spokojnie oswoić.

  Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.