Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Styczeń 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2024

Wspierają cię energie płynące w twoim znaku. Jednak ich efekty będą inne niż myślisz, ponieważ nie dominuje już Mars, lecz Wenus do 23. i Merkury do 14. Dzięki tym dobrym falom szczęście uśmiecha się do ciebie. Opanowałeś sztukę nawiązywania nowych przyjaźni. To czyni prawdziwe cuda. Twoje poszukiwanie zmian może się powieść, ale nie tak, jak się spodziewałeś. Dlaczego? Ponieważ Saturn ogranicza efekty Wenus i Merkurego w Strzelcu. Możliwe, że jesteś trochę rozczarowany, ale uspokój się. Nie wszystko jest zrujnowane! Od 21. Słońce w Wodniku nadaje nowy wymiar wydarzeniom, szansom i spotkaniom. Zachęca do ich przeanalizowania i spojrzenia na nie w inny sposób.

Miłość

W tym miesiącu nastąpiła zmiana w powietrzu, ponieważ twoje uczucia podążają w innym kierunku. Odtąd chcesz żyć w związku, który nie podlega wielu regułom. To życzenie może zostać spełnione, ale pod warunkiem, że zaakceptujesz również potrzeby swojej drugiej połówki.

Nasza rada dla Ciebie

Z natury uciekasz od zobowiązań, gdy tylko się pojawią. W przeciwieństwie do tego, co myślą inni, nie chcesz wyrządzić nikomu krzywdy. Staraj się więc nie sprawiać takiego wrażenia.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko