Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2025 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Słońce od 1. do 19. i Merkury od 8. do 28. dają Ci siłę! Twoje działania są zainspirowane chęcią doskonalenia się poprzez nowe umiejętności lub pomysły. Energie pomagają Ci działać w wybranym przez siebie kierunku. Przed 8. jesteś zachęcany się do intelektualnej analizy samego siebie. Strzeż się Marsa w Raku od 6., jego bardzo emocjonalny wpływ może zmusić Cię do walki o władzę w niektórych sprawach z partnerem lub partnerami, cofnij się lepiej o krok! Sfera uczuciowa jest nieskomplikowana pod wpływem czułej i łagodnej Wenus od 3., Twoje braterskie lub przyjacielskie więzi zostaną wzmocnione. Jowisz uwydatnia Twoje zawodowe możliwości; zapewnisz sobie środki do odniesienia sukcesu. Zapowiada się miły początek roku! Głowa do góry i staraj się nie poddawać zbyt szybko.

Miłość

Dzięki obecności Merkurego w Twoim znaku od 8. do 28., będziesz komunikować się z łatwością i klarownością, co dobrze wpłynie na Twoje relacje z bliskimi. Wenus napełnia Cię czułością i empatią, więc powinieneś być bardziej tolerancyjny wobec swojej drugiej połówki. Jednak Mars powoduje pewne pobudzenie, nadmierną czujność, postaraj się nie być aż taki wrażliwy!

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc wygląda dobrze dla Twojego znaku. Dużo emocji trzeba będzie opanować, a także bardzo ważna będzie pielęgnacja relacji na początku roku. Praca dla siebie, ale w porozumieniu z innymi będzie Twoim kluczem do sukcesu!

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko