Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Styczeń 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2025

Początek roku zachęca Cię do skoncentrowania wysiłków i przemyśleń na swoich zasobach, na tym, jak zarabiasz na chleb. Energie pochodzące z Koziorożca, Słońca od 1. do 19. i Merkurego od 8. do 28., sprzyjają Twojej ambicji, Twojemu pragnieniu uznania społecznego lub zawodowego. Od 1. do 8., Merkury w Twoim znaku wskazuje Ci właściwą ścieżkę, Twoje zdolności intelektualne są potężne, użyj ich. Jowisz stojący naprzeciw Ciebie narzuca sposób relacji z innymi, które będziesz musiał zrównoważyć, bo w przeciwnym razie poczujesz się sfrustrowany. Mars z Rakiem pobudza Twoje cielesne pragnienie lub potrzebę głębokiej zmiany, zaplanuj pewne innowacje, nie czujesz się komfortowo z nadmiarem emocji! Od 3. Wenus może przysporzyć Ci rodzinnych zmartwień, pozostań spokojny!

Miłość

Bardzo intensywne energie od Marsa i Wenus nie ułatwiają Twoich relacji z innymi. Możesz odczuwać zbyt wiele frustracji, które przeszkadzają w namiętnym i szczerym związku. Od 1. do 8. będziesz wiedział, jak wyrazić to, co czujesz, wtedy będzie to najlepszy sposób na trafienie do serca drugiej osoby.

Nasza rada dla Ciebie

Na początku roku panuje skomplikowana sytuacja uczuciowo-zawodowa. Jak zawsze czujny, wiesz, jak sobie radzić z komplikacjami! Zrób krok do tyłu, jeśli fala emocji zakłóca Twoją determinację i nie przywiązuj zbytniej wagi do rzeczy materialnych. W razie potrzeby pozwól się wesprzeć lojalnym przyjaciołom!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko