Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

Czeka Cię wiele niespodzianek w tym miesiącu! Jest to związane z obecnością planety Pluton w Twoim gwiazdozbiorze. Ma to jednak swoje negatywne strony: Twoje nerwy zostaną poddane ciężkim próbom, nie za bardzo masz jakieś wyjście, poza uzbrojeniem się w cierpliwość. Drogi Koziorożcu, w tym miesiącu planety robią, co chcą, a Ty będziesz musiał znaleźć samemu drogę w tym całym chaosie. Jeżeli napotkasz przeszkody na swojej drodze, nie zniechęcaj się, może to być po prostu test na Twoją wytrzymałość, bądź silny! Pokonasz wszelkie niedogodności, jeśli rozbudzisz w sobie pozytywną energię, dzięki swoim bliskim. W okolicach 22 września wróci spokój, wymiany zdań i wszelkie nowe działania będą konstruktywne. W życiu uczuciowym w celu zbliżenia się do pewnej osoby, stworzysz całą strategię. m iłość się do Ciebie uśmiechnie, a Twoja praca nie pójdzie na marne.

Miłość

Zacznij działać, a szczęście będzie Ci sprzyjać. Między 4 a 9 września pozwól jednak sobie na chwilę wstrzymania. Mars w Pannie wpływa na Twoje emocje – w okolicach 13 września sytuacja będzie już mniej skomplikowana. Jeśli czekasz na pewne odpowiedzi, już niebawem je otrzymasz. Pod koniec miesiąca


Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko