Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » » »

Ryby Horoskop na miesiąc Wrzesień 2019 dla znaku zodiaku Ryby
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Na początku miesiąca wpływ Neptuna na Twój gwiazdozbiór sprawi, że wpadniesz na wiele oryginalnych pomysłów. Ta planeta zachęci Cię również do odkrycia nowych, nieznanych lądów: zarówno w życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Wszystkie Twoje życzenia zostaną spełnione, nawet najbardziej odważne pomysły znajdą swoją realizację. Wokół Ciebie panuje bardzo kreatywna atmosfera, skorzystaj z niej! Sztuka może być idealnym środkiem wyrazu. Czekają Cię porządki, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć wszystko czystą kartą. Rodzina, przyjaciele, związek... wszystko jest na nowo przeanalizowane. Panująca pozytywna atmosfera pomaga Ci w skupieniu się na najważniejszych celach.

Twoja ciekawość świata i chęć nauki nie zna granic! Mimo braku pewności siebie, która czasem Cię dopada, udaje Ci się przezwyciężyć swoje obawy przed niepowodzeniem. Pozytywne reakcje dodadzą Ci jeszcze większej energii, nic nie będzie mogło Cię powstrzymać.

Miłość
W okolicach 8 m iłość września, m iłość przejdzie przez fazę ewolucji. Albo byłeś w skomplikowanej relacji, w ślepym zaułku i teraz wszystko zostanie uregulowane; albo Twój związek się rozwinie i powiększy się o nowe plany (zaręczyny, małżeństwo, ciąża...). Nie przegap okazji, ten miesiąc należy do Ciebie!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Gwiazdy Cię prowadzą i oświetlają Ci drogę. Jest to idealny moment na spróbowanie czegoś nowego. Odważ się zrobić krok do przodu, chociażby w miłości! Szczęście jest po Twojej stronie.

iPhone / iPad Android