Dzisiaj, Poniedziałek 29 Listopad 2021
Horoskop

Horoskop dla Waga na Wrzesień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2019

Mars w Pannie pozwoli Ci na zakończenie organizacji pewnych planów. Wrzesień rozpocznie się w dobrej atmosferze, Twój zmysł obserwacji pomoże Ci w uniknęciu wielu błędów. Jeśli pragniesz uwolnić się od ciężaru na swoich barkach, znajdziesz pomoc w najbliższym otoczeniu. Musisz sam poradzić sobie ze swoją niecierpliwością, w tej kwestii Uran nie ułatwi Ci zadania. Zamiast od razu wątpić w słowa najbliższych, warto dać im najpierw kredyt zaufania. Od 15 września wszystko nabierze większego tempa, spodziewaj się wielu działań. Życie uczuciowe i kariera zawodowa mogą zwiększyć obroty w tym samym czasie. W okolicach 24 września odczujesz pewne spowolnienie, związane z mniejszą ilością energii. Nie jest to jednak nic poważnego, szybko wrócisz do siebie. Twoje pasje pomogą Ci się zrelaksować, jeśli jednak to nie pomoże, skup się na relacjach z przyjaciółmi.

Miłość

Twoje życie miłosne przybiera nieoczekiwanego kierunku, nawet Ci się to podoba. Od 3 września czujesz, że wiatr wolności wieje nad Twoją głową. Mars Cię obserwuje i wprowadza nowe wyzwania, którym nie boisz się stawić czoła. Przez cały miesiąc nieprzewidywalne sytuacje są częścią Twojej codzienności.

Nasza rada dla Ciebie

Doświadczenia przynoszą rezultaty. Odwożysz się na działania, ale bez pośpiechu, gdyż nauczyłeś się tego na swojej własnej skórze. Jeśli odczuwasz pewne wahania, zrób krok w bok i przyjrzysz się wszystkiemu z innej perspektywy. Lepiej poczekać niż zrobić błąd.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko